BrewJa New Kit 8pcs LED Backlight Strip Compatible with LG 42" TV Compatible with Innotek DRT 3.0 42" A/B Type 42LB5500 42LB5600
BREWJA
  • Order within 12 hours and 18 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size (Length):825mm(A+B)
  • Number of LED beads:8 per strip
  • Every LED Lamp Voltage:6V
  • Package include:1TV=8 pcs LED Strip(4A+4B)
Shipping and Returns