MR DJ USA PL15FLAME 15" Portable Translucent Bluetooth Speaker + Speaker Stand + 18-LED Moving Head DJ Light
MR. DJ
  • Order within 16 hours and 43 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Elevate your gatherings with the MR DJ PL15FLAME 15" Portable Translucent Trolley PA DJ Active Powered Bluetooth TWS Speaker, a powerhouse of sound and lighting. Boasting 3500 Watts P.M.P.O., this speaker delivers dynamic sound with a 15-inch 2-way speaker, 1.25" voice coil, and 35mm dome driver.
Shipping and Returns
Mr. Dj.
MR DJ USA PL15FLAME 15" Portable Translucent Bluetooth Sp...