Monitor Wall Mount VESA Adapter BracketCompatible for Odyssey G7 75T 27" 32" for LC27G75TQSKXXR C27G75TQS LC32G75TQSKXXR C32G75TQSK C32G75TQSTV Accessories(27 INCH)
YHNNH
  • Order within 3 hours and 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Product Name:QLED Monitor Wall Mount VESA Adapter Bracket
Part model:Compatible for Odyssey G7 75T
Compatible Model Code (including but not limited to):
LC27G75TQSKXXR LC32G75TQSKXXR
Material:Metal
Package content:One wall hanger and four screws
Outer ring screw distance:100MM*100MM
Inner circle screw distance:75MM*40MM