MIVARDI M-XBFHE12 M-XBFHE12 Pole Elasticity, Hollow Elastic Big Fish, 9.8 ft (3 m) - 0.05 inch (1.2 mm), 9.8 ft (3 m), Green
(MIVARDI)
  • Order within 17 hours and 12 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Hollow elastic Big Fish 3m - 1.2mm
  • Length: 9.8 ft (3 m)
  • Diameter: 12 mm
Shipping and Returns