Mean Well XLG 320W 24V 13A LED Driver XLG-320-V-A Switching Power Supply Converter Transformer with IP67, Io adj by Potmeter, Metal House Wire Leads
MEANWNVV
  • Order within 3 hours and 24 minutes to get between May 21 - May 27
Description
NEW
Shipping and Returns
MEANWNVV.
Mean Well XLG 320W 24V 13A LED Driver XLG-320-V-A Switchi...