Mean Well XLG 100W 8A LED Driver XLG-100-L-AB Switching Power Supply Converter Transformer with IP67 PFC Function 3 in 1 Dimming Io adj by Potmeter Metal House Wire Leads
DISTRARE
  • Order within 9 hours and 14 minutes to get between May 21 - May 27
Description
NEW
Shipping and Returns
Distrare.
Mean Well XLG 100W 8A LED Driver XLG-100-L-AB Switching P...