Mean Well PWM LED Driver PWM-120-12 120W 10A
MEALDOO
  • Order within 20 hours and 42 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Power supply driver adopts constant voltage PWM form 1.47kHz output, Class , with IP67, PFC, 3-in-1 dimming function.
  • AC-DC single output power adapter conversion rate of 90%, no-load power consumption 50000 hours.
New
Shipping and Returns
MEALDOO.