Mean Well PWM 200W 4.17A LED Driver PWM-200-48 AC-DC Constant Voltage PWM Output Switching Power Supply Converter Transformer with IP67 PFC 3 in 1 Dimming Plastic Case
DISTRARE
  • Order within 12 hours and 18 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Reliable qualityPower supply driver adopts constant voltage PWM form 1.47kHz output, Class , with IP67, PFC, 3-in-1 dimming function.
New
Shipping and Returns
Distrare.
Mean Well PWM 200W 4.17A LED Driver PWM-200-48 AC-DC Cons...