Mean Well OWA Series 200W 12V 15A LED Power Supply Adapter OWA-120E-12 AC-DC LED Driver
MEANWNVV
  • Order within 12 hours and 6 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Strong stability AC-DC single output power adapter conversion rate of 91%, no-load consumption <0.15W, energy efficiency class VI.
New
Shipping and Returns
MEANWNVV.
Mean Well OWA Series 200W 12V 15A LED Power Supply Adapte...