Mean Well LRS 600W Switching Power Supply AC/DC Single Output LRS-600-48 12.5A Power Supply Driver Transformer for 3D Printer Computer Project LED Light CCTV etc
DISTRARE
  • Order within 16 hours and 29 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Dual Input VoltagePower transformer input voltage 90 ~ 132VAC / 180 ~ 264VAC (selectable by switch), 255 ~ 370VDC. Please select the appropriate output device!
Shipping and Returns
Distrare.
Mean Well LRS 600W Switching Power Supply AC/DC Single Ou...