Mean Well LRS 350W Switching Power Supply AC/DC Single Output LRS-350-4.2 60A Power Supply Driver Transformer for 3D Printer Computer Project LED Strip Light CCTV etc
DISTRARE
  • Order within 16 hours and 25 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Dual Input VoltagePower transformer input voltage 90 ~ 132VAC / 180 ~ 264VAC (selectable by switch), 240 ~ 370VDC (switch on 230VAC). Please select the appropriate output device!
  • High EfficiencyPower adapter conversion up to 89%, can work at full load in the temperature range of -25 to +70 , no-load power consumption is less than 0.75W.
Shipping and Returns
Distrare.
Mean Well LRS 350W Switching Power Supply AC/DC Single Ou...