Mean Well LRS 100W Switching Power Supply AC/DC Single Output LRS-100-24 24V 4.5A Power Supply Driver Transformer for 3D Printer, Computer Project, LED Strip Light, CCTV, etc
MEANWNVV
  • Order within 16 hours and 29 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Dual Input VoltagePower Transformer Input Voltage 85 ~ 264VAC / 120 ~ 373VDC ,The whole series provide 3.3V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V and 48V outputs, please select the appropriate output device!
  • High EfficiencyPower adapter conversion up to 91%, can work at full load in the temperature range of -30 to +70 , no-load power consumption is less than 0.3W.
NEW
Shipping and Returns
MEANWNVV.
Mean Well LRS 100W Switching Power Supply AC/DC Single Ou...