Mean Well LPF 16W 0.34A LED Driver LPF-16D-48 AC-DC Constant Current Voltage Switching Power Supply Converter Transformer with IP67 PFC 3 in 1 Dimming Plastic Case
DISTRARE
  • Order within 9 hours and 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
New
Shipping and Returns
Distrare.
Mean Well LPF 16W 0.34A LED Driver LPF-16D-48 AC-DC Const...