Mean Well LPC 150W 350mA LED Driver LPC-150-350 AC-DC Single Output Constant Current Switching Power Supply Converter Transformer with IP67 Plastic Case
DISTRARE
  • Order within 18 hours and 48 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Strong stability AC-DC single output power adapter conversion rate of 87-90%, can withstand 300VAC surge input up to 5 seconds, the international common full range of AC input.
New
Shipping and Returns
Distrare.
Mean Well LPC 150W 350mA LED Driver LPC-150-350 AC-DC Sin...