MEAN WELL LED Driver Single Output Switching Power Supply - Output Voltage and Current Adjustable by Internal Pot, 48V 5A 240W - HLG-240H-48A
MEAN WELL
  • Order within 19 hours and 24 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Primary Output Voltage (VDC): 48
  • Output Current (Amps): 5
  • Maximum Output Power (Watts): 240
  • Input Voltage (VAC): 90 to 305
  • Input Frequency (Hz): 47 to 63
The product type is 48V 5A 240W LED Driver Single Output Switching Power Supply - Output Voltage and Current Adjustable by Internal Pot, this product is made in China and manufactured by Mean Well.
Shipping and Returns