Mean Well HVG LED Driver HVG-65-36A 65W 1.81A
MEALDOO
  • Order within 23 hours and 36 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • AC-DC single output power adapter conversion rate of 90%, wide input range of 180 ~ 528VAC.
New
Shipping and Returns
MEALDOO.