Mean Well HVG LED Driver HVG-240-30A 240W 8A
MEALDOO
  • Order within 22 hours and 5 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • AC-DC single output power adapter conversion rate of 93%, wide input range of 180 ~ 528VAC.
New
Shipping and Returns
MEALDOO.