Mean Well HVG 150W 3.13A LED Driver HVG-150-48A AC-DC Constant Current Voltage Switching Power Supply Converter Transformer with IP65 PFC Output Current and Voltage Adjustable
DISTRARE
  • Order within 9 hours and 13 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Strong stability AC-DC single output power adapter conversion rate of 90%, wide input range of 180 ~ 528VAC.
New
Shipping and Returns
Distrare.
Mean Well HVG 150W 3.13A LED Driver HVG-150-48A AC-DC Con...