Mean Well HRPG Switching Power Supply HRPG-300-3.3 300W 60A
MEALDOO
  • Order within 17 hours and 31 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • AC-DC single output power adapter conversion rate of 89%, no-load consumption < 0 . 5 W, can withstand 3 0 0 V A C surge input for 5 seconds.
Shipping and Returns
MEALDOO.