Mean Well HLG-60H-24AB AC to DC Power Supply
MEAN WELL
  • Order within 20 hours and 3 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Mean Well HLG-60H-24AB LED Driver Constant Voltage 60W 1.5 - 2.5A 22 - 27 V/DC Dimmable, 3 in 1 Dimm
  • Contents: 1 item
AC DC Power Supply Single-OUT 24V 2.5A 60W 5-Pin