Mean Well HLG LED Driver HLG-150H-C1050A 200W 1050mA
MEALDOO
  • Order within 19 hours and 36 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input Voltage 90 ~ 305VAC / 127 ~ 431VDC. The LED Driver is not dimmable, and is only compatible with dimmer switches!
Shipping and Returns
MEALDOO.