Mean Well HLG 80W 48V 1.5A LED Driver HLG-80H-54
MEANWNVV
  • Order within 21 hours and 29 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Use Requirements Input Voltage 90 ~ 305VAC / 127 ~ 431VDC. The LED Driver is not dimmable, and is only compatible with dimmer switches!
Shipping and Returns
MEANWNVV.