Mean Well HLG 80W 30V 2.7A LED Driver HLG-80H-30
MEANWNVV
  • Order within 19 hours and 35 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Use Requirements Input Voltage 90 ~ 305VAC / 127 ~ 431VDC. The LED Driver is not dimmable, and is only compatible with dimmer switches!
Description
NEW
Shipping and Returns
MEANWNVV.