Mean Well HLG 240W 6.7A LED Driver HLG-240H-36B Switching Power Supply Converter Transformer with IP67 PFC Function Metal Case 3 in 1 Dimming
DISTRARE
  • Order within 12 hours and 19 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Use Requirements Input voltage 90 ~ 305VAC / 127 ~ 431VDC. LED driver has 3-in-1 dimming function (1~10Vdc, 10V PWM signal and resistor).
Shipping and Returns
Distrare.
Mean Well HLG 240W 6.7A LED Driver HLG-240H-36B Switching...