Mean Well HLG 240W 24V 10A LED Driver HLG-240H-24A Switching Power Supply Converter Transformer with IP65, PFC Function, Metal Case, Constant Voltage/Current
MEANWNVV
  • Order within 16 hours and 24 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Use Requirements Input Voltage 90 ~ 305VAC / 127 ~ 431VDC. The LED Driver is not dimmable, and is only compatible with dimmer switches!
NEW
Shipping and Returns
MEANWNVV.
Mean Well HLG 240W 24V 10A LED Driver HLG-240H-24A Switch...