Mean Well HBG LED Driver HBG-160-48B 160W 3.3A
MEALDOO
  • Order within 21 hours and 52 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • The power supply driver has constant current mode + constant voltage mode output with PFC, IP65, 3-in-1 dimming function (1~10Vdc, 10V PWM signal and resistor).
  • AC-DC single output power adapter conversion rate up to 93%, class , life > 50000 hours.
NEW
Shipping and Returns
MEALDOO.