Mean Well GE Power Supply Adapter, GE18I05-P1J 18W 2.4A
MEALDOO
  • Order within 16 hours and 26 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • AC-DC power adapter conversion rate of 86%, no-load consumption < 0 . 075W, passed LPS test, energy efficiency class VI.
New
Shipping and Returns
MEALDOO.