Mean Well ERPF 400W 24V 16.7A LED Driver ERPF-400-24 AC-DC Constant Current Voltage
MEANWNVV
  • Order within 20 hours and 21 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Strong stability AC-DC single group output power adapter conversion efficiency of up to 91%, the international common AC input range, can withstand 300VAC surge input for 5 seconds.
NEW
Shipping and Returns
MEANWNVV.
Mean Well ERPF 400W 24V 16.7A LED Driver ERPF-400-24 AC-D...