Mean Well ELG 200W 42V 4.76A LED Driver3 Wire Input ELG-200-42A-3Y Switching Power Supply Converter Transformer with IP65, PFC Function, Constant Voltage/Current
MEANWNVV
  • Order within 20 hours and 38 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Use Requirements Input Voltage 90 ~ 305VAC / 127 ~ 431VDC. The LED Driver is not dimmable, and is only compatible with dimmer switches!
NEW
Shipping and Returns
MEANWNVV.
Mean Well ELG 200W 42V 4.76A LED Driver3 Wire Input ELG-2...