Mean Well ELG 200W 12V 16A LED Driver3 Wire Input ELG-200-12DA-3Y Switching Power Supply Converter Transformer with IP67, PFC, Intelligent dimming
MEANWNVV
  • Order within 3 hours and 51 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Use Requirements Input Voltage 90 ~ 305VAC / 127 ~ 431VDC. LED Driver with Constant Current and Constant Voltage Mode Output.
  • Strong stabilityPower supply driver with built-in PFC, no AC flicker, conversion rate up to 88-91%, DALI control technology, standby power consumption <0.5W.
NEW
Shipping and Returns
MEANWNVV.
Mean Well ELG 200W 12V 16A LED Driver3 Wire Input ELG-200...