Mean Well 480W DIN Rail Type DC-DC Converter Fully Modular Power Supply Lab Top Computer Convert A Bench 48V 10A (DDR-480B-48 48V/10A/480W/DIN Rail Power)
FUDIANMALL
  • Order within 15 hours and 32 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 40~+80 wide operating temperature
  • 150% peak load capability
  • Current sharing up to 1920W(3+1)
  • Can be installed on DlN rail TS-35/7.5 or 15
  • 4KVdc l/O isolation(Reinforced isolation)
Shipping and Returns
FuDianMall.
Mean Well 480W DIN Rail Type DC-DC Converter Fully Modula...