Mean Well 240W DIN Rail Type DC-DC Converter Large Bench Computer Power Supplies SFX PSU Pc Power Supply Fully Modular 24V 10A (DDR-240B-24 24V/10A/240W/DIN Rail Power)
FUDIANMALL
  • Order within 11 hours and 57 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Width only 40mm
  • 40~+70 wide working temperature
  • 150% peak load capability
  • Current sharing up to 960W(3+1)
Shipping and Returns
FuDianMall.
Mean Well 240W DIN Rail Type DC-DC Converter Large Bench ...