MAHIE New 75MM T128010SU PLD08010S12H GTX 1080 GPU FanFit for Gigabyte Fit for AORUS GTX 1080 1070 Ti G1 Gaming Graphics Card Cooling Fan Cheerfully (Color : 3PCS PLD08010S12H)
MAHIE
  • Order within 3 hours and 20 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Radiator Type: Air-cooled
  • USB Ports: 4PIN
  • Material: Plastic
  • Package: Yes
  • Type: Three Fans
NEW 75MM T128010SU PLD08010S12H GTX 1080 GPU Fan,Fit For Gigabyte Fit For AORUS GTX 1080 1070 Ti G1 Gaming Graphics card cooling fan
Attention:
This item is a video card fan replacement. Don't include Mounting screws, Heatsink orother.
This isNewCooling Fan.
Specification:
Model: T128010SU PLD08010S12HH
Voltage: DC 12V
Fan Dimension (L x W x H): approx. 75mm x 75mm x 10mm
Mounting holes distance: approx. 40mm x 40mm x 40mm (Center to Center)
Power Connector: 4-Pin Header
Application:
For AORUS GeForce GTX 1070Ti 8G
For AORUS GeForce GTX 1060 6G 9Gbps
For AORUS GeForce GTX 1060 6G
For GeForce GTX 1070 G1 Gaming 8G
For GeForce GTX 1070 G1 ROCK 8G
For GTX 1080 G1 ROCK 8G
For GTX 1080 G1 Gaming 8G
For GeForce GTX 980 TI
For GeForce GTX 980
For GeForce GTX 970
For GeForce GTX 960
For GTX 1080 Ti Gaming OC 11G
For GTX 1070 Ti Gaming 8G
Wish you a very good time here
Shipping and Returns
MAHIE.
MAHIE New 75MM T128010SU PLD08010S12H GTX 1080 GPU FanFit...