LTHKLMSQ
  • Order within 8 hours and 19 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size (Length): 958 mm
  • Number of LED beads: 4+5 Per strip
  • Every LED Lamp Voltage: 6V
  • Package include: 1 set= 8 pcs LED Strip
Led Strip Lights Fit For TCL 55" TV
Features:100% new
Strips length are fixed, can not be cut.
Condition:Brand NEW
Size (Length): 958 mm
Every LED Lamp Voltage: 6V