Low Voltage 12V 24V E27 LED Filament Bulb Light Glass Blub Lamps LED Edison 36V E27 G45 Led Bulb 4W AC/DC12-36V for RV Camper Marine,Solar Power Light and Off Grid 10-Pack
LOW VOLTAGE
  • Order within 12 hours and 39 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input: AC/DC12-36 volts , Special use for camping,boat , or machine
  • LED quantity: 4W (4pcs Filaments)
  • Material: Glass cover,
  • Base type: E27/E26
  • Light color: Warm white
12V 24V E27 LED Filament Bulb Light No-Dimmable Glass Blub Lamps LED Edison 36V E27 G45 Led Bulb 4W AC/DC12-36V for RV Camper Marine,Solar Power Light and Off Grid 10-Pack
Specification:
Material: Glass cover,
Base type: E27/E26
Light color: Warm white
Input: AC/DC12-36 volts
lumen:400-440LM ( 4W)
--> Wattage 4w
--> Type of Bulb: LED
--> Voltage 12-36 volts
--> Luminous Flux 400-440 Lumen
--> Color Rendering Index (CRI) >80
--> Bulb Features Not Dimmable
--> Incandescent equivalent 40 watts
--> Color Temperature 2700-3000 Kelvin
Package:
10 x 12V -36V LED edison Bulb
Shipping and Returns
Low Voltage.
Low Voltage 12V 24V E27 LED Filament Bulb Light Glass Blu...