LG UV340C 43UV340C 42.5" 2160p LED-LCD TV - 16:9-4K UHDTV - TAA Compliant
LG
  • Order within 13 hours and 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 43" UHD, 3 HDMI, 1 RS232
43in UHD, 2 HDMI, 1 RS232, 2 USB, Speaker, Stand, Viewing angle 178/178 NTSC, TM240Hz, Full IP Control thru network (including WOL), DPM(Display Power Management) ,Crestron Connected
Shipping and Returns
LG.
LG UV340C 43UV340C 42.5" 2160p LED-LCD TV - 16:9-4K UHDTV...