LED Driver 60.9W 42V 1.45A HLG-60H-42A AC-DC SMPS HLG-60H Series C.V+C.C Power Supply
MEAN WELL
  • Order within 11 hours and 59 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • No description available for this product.
Shipping and Returns
MEAN WELL.
LED Driver 60.9W 42V 1.45A HLG-60H-42A AC-DC SMPS HLG-60H...