LED Backlight Strip 7lamp Fit for Philips Fit for Sony 32" TV 32PFT5501/60 KDL-32R330D LB32080 E465853 32PHS5301/12 32PFS4132/12 32PHT4509 3V
ARICCI
  • Order within 6 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Condition:Brand NEW
  • Size (Length): 620mm
  • Number of LED beads: 7LEDs for strip
  • Every LED Lamp Voltage: 3V
Shipping and Returns