Kraus KHU100-32 Standart PRO 16 Gauge Undermount Single Bowl Stainless Steel Kitchen Sink, 32 Inch
KRAUS
  • Order within 15 hours and 14 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • EXTERNAL DIMENSIONS: 32" L x 19" W x 10 1/2" D BOWL DIMENSIONS: 30" L x 17" W x 10" D Minimum Cabinet Size: 36" KIT INCLUDES: Kitchen sink, protective bottom grid, drain assembly with strainer, mounting hardware, cutout template, Kraus kitchen towel