Kircuit 7.5V 2A-2.5A AC/DC Adapter Compatible with iHome iP87 iP87BZ iP87SZ iP27 IP27BR iP27BRE iA91 iA91B iA91BZ IA63 iA63BZ Clock Radio Speaker System KU4B-075-1800D KSM24-075-2500U KSM24-075-2500J
KIRCUIT
  • Order within 3 hours and 21 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 100% Brand New, High Quality Replacement AC Wall Power Charger Adapter
  • Input: 100V-240V AC; great for replacement or travel back up
  • Build in Dynamic IC, Charger IC & Power fuse for rapid charging and over charge protection.
Shipping and Returns
Kircuit.
Kircuit 7.5V 2A-2.5A AC/DC Adapter Compatible with iHome ...