Kircuit 12V AC/DC Adapter Compatible with Orbi Home Network Equipment RBS50 RBS50-100NAS RBS-50 RBS50100NAS RBK50 RBK50-100NAS RBK53 RBK53-100NAS AC3000 Tri-Band AD2080F20 332-10883-01 12VDC
KIRCUIT
  • Order within 4 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 100% Brand New, High Quality AC Power Charger (non-OEM)
  • Input: 100V-240V AC; great for replacement or travel back up
  • Build in Dynamic IC, Charger IC & Power fuse for rapid charging and over charge protection.
Shipping and Returns
Kircuit.
Kircuit 12V AC/DC Adapter Compatible with Orbi Home Netwo...