KANI 818386 Filter Case, 3.9 inches (100 mm) Wide, AC-119F100IV Soft Case, Blue for Square Filters with Filter Frame, Holds 4 Filters + Filter Holder, Vertical Storage, Belt Loop, Shoulder Strap
KANI
  • Order within 15 hours and 41 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Soft filter case for framed filter and HT100IV holder
  • Product Name: AC-119F100IV Blue Filter Soft Case (Model Number: K40057)
  • External Dimensions (W x D x H): 5.2 x 3.4 x 7.6 inches (133 x 87 x 193 mm) *Excluding pro
  • Capacity: Up to 4 pieces (3.9 x 5.9 inches (100 x 150 mm) 2 pieces / 3.9 x 3.9 inches (100 x 100 mm) + 100 mm wide filter holder
  • Accessories: 3.9 x 3.9 inches (100 x 100 mm) vertical case pad (1 sheet), 3.9 x 5.9 inches (100 x 150 mm) (1) vertical case pad (1), shoulder strap, fixing belt for tripod
  • Material: Nylon
Shipping and Returns
KANI.
KANI 818386 Filter Case, 3.9 inches (100 mm) Wide, AC-119...