KANGH 8Pcs/Set LED Backlight Strip Compatible with Samsung 50" TV UN50J6200 UN50FH5030 UN50FH5303 UN50H6203 UN50H6203AF 2013SVS50 3228N1 BN96-28770
KANGH
  • Order within 3 hours and 22 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • High quality and durable.
  • Long service life. Made of high quality material, durable.
  • Easy to install, the old bad can be replaced directly.
  • Compatible with smart electric scooters.
  • Size (Length): 984 mm
  • Number of LED beads: 7+8 for strip
  • Every LED Lamp Voltage: 3 V
  • Package include: 1 set= 8 pcs LED Strip
Size (Length): 984 mm
Every LED Lamp Voltage: 3 V
Light bar board material: aluminum(Aluminum plate design for better heat dissipation and durability)
Applicable TV models
UN50J6200 UN50FH5030 UN50FH5303 UN50H6203 UN50H6203AF
Shipping and Returns