JQ24-35I350F 24mm Base DC 4.2V VCD DVD Player Mini Motor Silver Tone w Metal Tray for Auro Car
COKYIS
  • Order within 9 hours and 22 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Power Transmission Products
Power Transmission Products
Specification:
Product Name:DVD Micro Motor
Model:JQ24-35I350F
Voltage:DC 4.2V
Design:Tray Holder Design
Motor Size:24 x 12mm/ 0.9" x 0.47"(D*H)
Tray Diameter:30mm/ 1.18"
Overall Height:20mm/ 0.79"
Cable Length:65mm/ 2.55"
Main Material:Metal, Electronic part
Color:Silver Tone, Black
Package included:
1pcs xDVD Micro Motor
Shipping and Returns
COKYIS.
JQ24-35I350F 24mm Base DC 4.2V VCD DVD Player Mini Motor ...