JAOMCONG PVA070E12M 12V Fan PVA070E12M 12V 0.36A 7015 Chassis Cooling Fan
JAOMCONG
  • Order within 18 hours and 27 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • PVA070E12M 12V Fan PVA070E12M 12V 0.36A 7015 Chassis Cooling Fan
  • Model: PVA070E12M
  • Size: 707015mm
  • Voltage: 12V Current: 0.36A
  • Service: If you have any questions or doubts, you can inquire by email
Shipping and Returns
JAOMCONG.
JAOMCONG PVA070E12M 12V Fan PVA070E12M 12V 0.36A 7015 Cha...