JAOMCONG PSD1209PLV2-A Fan PSD1209PLV2-A WC236-A00 DC12V 4.2W 909032mm KG885 Case Cooling Fan
JAOMCONG
  • Order within 16 hours and 26 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • PSD1209PLV2-A Fan PSD1209PLV2-A WC236-A00 DC12V 4.2W 909032mm KG885 Case Cooling Fan
  • Model: PSD1209PLV2-A
  • Size: 909032mm
  • Voltage: 12V Power:4.2W
  • Service: If you have any questions or doubts, you can inquire by email
Model: PSD1209PLV2-A Size: 909032mm Voltage: 12V Power:4.2W
Shipping and Returns