JAOMCONG KDE1204PKV2 Fan KDE1204PKV2 4CM 4020 12V 0.6W Silent Switch Cooling Fan
JAOMCONG
  • Order within 7 hours and 58 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • KDE1204PKV2 Fan KDE1204PKV2 4CM 4020 12V 0.6W Silent Switch Cooling Fan
  • Model: KDE1204PKV2
  • Size: 404020mm
  • Voltage: DC12V Power:0.6W
  • Service: If you have any questions or doubts, you can inquire by email
Model: KDE1204PKV2 Size: 404020mm Voltage: DC12V Power:0.6W
Shipping and Returns
JAOMCONG.
JAOMCONG KDE1204PKV2 Fan KDE1204PKV2 4CM 4020 12V 0.6W Si...