JAOMCONG FBM-09A12M Fan FBM-09A12M 12V 0.18A 909025mm Chassis Cooling Fan
JAOMCONG
  • Order within 8 hours and 41 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • FBM-09A12M Fan FBM-09A12M 12V 0.18A 909025mm Chassis Cooling Fan
  • Model: FBM-09A12M
  • Size: 909025mm
  • Voltage: DC12V Current:0.18A
  • Service: If you have any questions or doubts, you can inquire by email
Model: FBM-09A12M Size: 909025mm Voltage: DC12V Current:0.18A
Shipping and Returns
JAOMCONG.
JAOMCONG FBM-09A12M Fan FBM-09A12M 12V 0.18A 909025mm Cha...