HPHQCIV TV Led Backlight Compatible with Samsung 43" AOT_43_NU7100F_2X28_3030C UE43NU7100 UN43NU7100 BN44-00947A UE43NU7120 UE43NU7170 BN96-45954A
HPHQCIV
  • Order within 7 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size (Length): 461mm
  • Number of LED beads: 28 for strip
  • Every LED Lamp Voltage: 6V
  • Package include: 1 set=2 pcs LED Strip
Size (Length): 461mm
Every LED Lamp Voltage: 6V
Light bar board material: aluminum(Aluminum plate design for better heat dissipation and durability)
Applicable TV models
Shipping and Returns
HPHQCIV.
HPHQCIV TV Led Backlight Compatible with Samsung 43" AOT_...