HPHQCIV 4Pairs/Set 3V 1W TV Led Backlight Strip Compatible with LG 49inch 49UH661V 49UH67IV 49H6500 49UH6507 49UH6509 49UH650 49UH676V 49UH6800
HPHQCIV
  • Order within 7 hours and 35 minutes to get between May 21 - May 27
Description
L1:49" V16 ART3 2551 Rev3.2 2L2:49" V16 ART3 2452 Rev3.2 2R1:49" V16 ART3 2552 Rev3.2 2R2:49" V16 ART3 2453 Rev3.2 2Applicable TV models49UH650V 49UH6500 49UH6507 49UH6509 49UH650T 49UH650V 49UH652T 49UH664V 49UH668V 49UH676V 49UH6800 49UH688049UH661V 49UH67IV 49H6500 49UH6507 49UH6509 49UH650Product Length486mm 495mmProduct Set4Pairs/SetLamp Bead Specifications3V&1W
Shipping and Returns
HPHQCIV.
HPHQCIV 4Pairs/Set 3V 1W TV Led Backlight Strip Compatibl...